Dijital Pazarlama

30 Olmadan CEO Olan 8 Girişimci

Haziran 13, 2015 — Roy+Teddy

main

Dijital Pazarlama

30 Olmadan CEO Olan 8 Girişimci

Haziran 13, 2015 — Roy+Teddy

Kimi zaman farklı coğrafyalardaki koskoca ekipleri, sevinçleri, üzüntüleri, inişleri, çıkışları yönetebilmek, doğru kişileri seçebilmek, ileriyi görerek gerekiyorsa şirkete bir manevra yaptırabilmek, vizyonunu aktarıp kimi zaman kitleleri peşinden sürüklemek… CEO’nun görevlerini kısaca böyle tanımlasak da kuşkusuz kompleks iş süreçleri, kilit noktada yer almalarından kaynaklanır ve doğru veya yanlış yaptığı hemen her şey konuşulur. Bundan hareketle, online iş forumu Glasdoor, 2015’in en iyi CEO’larını oyladı. LinkedIn CEO’su Jeff Weiner’ın 12 sırada yer aldığı oylamanın ABD ve İngiltere sıralamasında birinciliği Google’ın CEO’su Larry Page yakaladı. Almanya sıralamasında ise Bosch’un CEO’su Volkmar Denner birinci oldu.

CEO pozisyonu bu kadar gündemdeyken 30 olmadan CEO olarak hayatına birçok başarı sığdırmış, doğru zamanda doğru yerde doğru işi yapmanın da getirisiyle iş hayatında basamakları hızla çıkmış isimleri ve başarıya giden yoldaki kilometre taşlarını sizler için bir araya getirdik.

30 Olmadan CEO Olan 8 Girişimci

Roy+Teddy

Marka stratejisini yaratıcı fikirlerle buluşturan dijital reklam ajansı. Dijitali merkezinde konumlayan projelerle fikirleri hayata geçirir. Farklı bir ekip ve kimlikle uzun yıllar teknoloji sektöründe hizmet verilmesinin ardından 2010 yılında kurulan Roy+Teddy, bu DNA’sını yaratıcı bir kimlikle birleştirerek dijital ajanslar arasında yerini almıştır. Dijital reklam sektörünün Türkiye’de olgunlaşmaya başlaması ile yaratıcı ekibini genişleterek “yaratıcı inovasyonu” yakalayan ve uygulanabilir fikirler üretme amacı ile günümüzde global markalara hizmet vermektedir.

One comment

Yorum Yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar *